Kreditai internetu

Kreditai internetu

Greitieji kreditai internetu dažniausiai suteikiami per 10 – 15 min. Paraišką greitam kreditui galima užpildyti internetu ar SMS žinute. Paraišką rasite visose greitųjų kreditų įmonių nuorodose, pateiktose žemiau.

Kaip reklamuojama, keletas greitų kreditų įmonių pirmą kreditą duoda be pabrangimo. Tiksliau kiek pasiskolinsi – tiek ir grąžinsi. Taip pat vivus.lt reklamuoja, kad kreditą paėmus dabar, jį pradėti grąžinti bus galima po 3 mėn.

Kelias patikimas įmones, kurių pagrindinė veikla – greitieji kreditai internetu, rasite aukščiau.

Kaip duodami greiti kreditai internetu?

Greiti kreditai internetuPrieš imdami bet kokį kreditą įvertinkite savo finansines galimybes ir pasitarkite su specialistais. Jei kreditas tikrai būtinas, peržiūrėkite kaip įmanoma daugiau greito kredito internetu įmonių pasiūlymų. Vienos kreditų internetu įmonės pirmą paskolą suteikia nemokamai, kitos daro pinigų grąžinimo atidėjimus, pas trečius nedidelės palūkanos ir pan.

Suradę Jums tinkamą pasiūlymą, pasirinktos kreditai internetu įmonės tinklapyje užpildykite paraišką. Po trumpo laiko gausite atsakymą, ar Jums bus suteikti kreditai internetu. Jei atsakymas teigiamas ir kreditas internetu Jums suteikiamas, Jums reikės kredito internetu įmonei pervesti nedidelę suma iš tos banko sąskaitos, į kurią norėsite gauti paskolos pinigus. Tai reikalinga tam, kas Jūs patvirtintumėte, jog tai Jūsų banko sąskaita. Pervedama suma nėra didelė, ji svyruoja nuo vieno pervedamo euro cento.

Pervedus pinigus į kreditai internetu įmonės sąskaitą ir patvirtinus Jūsų banko sąskaitą belieka laukti pervedamų pinigų. Kaip jau minėjome, pinigai dažniausiai pervedami per 10 – 15 min.

Pirma paskola nemokamai