Pirma paskola nemokamai

Pirma paskola nemokamai

Nemokama paskola – paskola be palūkanų

Kaip gauti pirma paskola nemokamai?

Ką reiškia – pirma paskola nemokamai ir be palūkanų? Lietuvos kredito įmonės, kurios duoda greitąsias paskolas ir trumpalaikius kreditus siūlo Jums nemokamą paskolą – paskolą be palūkanų pabrangimo. Jums paėmus pirmą paskolą nemokamai, grąžinti reikės  tik tiek pinigų, kokio dydžio kreditą gavote. Tiksliau, jis gali nežymiai pabrangti – prisideda registracijos mokestis, paskolos administravimo mokestis ir tai bene visi mokesčiai, kuriais Jūsų paskola pabrangtų.

Pirmą paskolą nemokamai duoda nemažai kreditų įmonių. Jų sarašus galite rasti internete, paieskos sistemoje įvedę raktažodžius “Pirma paskola nemokamai“. Taip pat norime Jums pasiūlyti keletą patikimų kreditų teikėjų, kurie duoda pirmas paskolas nemokamai. Viena iš Jų – SMScredit.lt. SMScredi.lt Jums siūlo pirmą kreditą nemokamai be užstato ir laidavimo. Paskolos dydis nuo 50 eurų iki 750 eurų. Paskolą galite gauti per 15 minučių. Paskolos duodamos užpildžius paraišką internetu, arba SMS žinute. O pirmojo kredito iki 300 eurų palūkanoms taikoma 100% nuolaida!

  • Nemokamas kreditas  iš Smscredit.lt
  • Nemokama paskola net 1000 eurų iš SMSpinigai.lt
  • Imk dabar – mokėk vėliau iš Vivus.lt

Imant kreditą antrą kartą ar dar daugiau, Jums pirmo nemokamo kredito paslauga nebus teikiama. Jums belieka pasinaudoti mažų palūkanų įmonėmis. Šios trumpalaikių kreditų ir greitųjų paskolų įmonės duoda kreditus su itin nedidelėmis palūkanomis.

Viena iš tokių seniai Lietuvos rinkoje pradėjusių darbą įmonių, kurios turi gerą vardą tarp paskolų klientų yra Vivus.lt. Didelio populiarumo sulaukusi įmonė duoda trumpalaikes paskolas su labai nedideliu pabrangimu. Užpildžius paraišką internetu, ir gavus teigiamą paskolos atsakymą, pinigai į Jūsų sąskaitoje gali atsidurti per 15 minučių. Paskolos terminas iki 24 mėnesių, o kredituojama suma iki 3000 eurų.