Paskolos iš privačių žmonių grynais ar vekselį

Paskolos iš privačių žmonių grynais ar vekselį

Paskolos iš privačių žmonių

Paskolos iš privačių žmonių ne visada yra tokios naudingos kaip jūs galvojate. Neretai besiskolinantys žmonės patiria ir didelių nuostolių būtent todėl, kad renkasi neaiškius kreditorius. Jums reikėtų bent jau pasidomėti kokių bėdų sulaukia tie, kurie bando gauti kreditą iš fizinių asmenų.

Paskolos is privaciu zmoniu grynaisČia nutinka įvairiausių situacijų, o blogiausia tai, kad tarp jų yra ir nukentėjusių nuo sukčių. Kreditų rinkoje yra gana griežtas reguliavimas, bet nepaisant to, vis tiek atsiranda asmenų, kurie bando sukčiauti ir nesilaikyti įstatymų. Kreditus iš privačių asmenų imti nėra rekomenduojama, geriau būtų ieškoti įprastų kredito bendrovių, nes jos skolina pinigus geresnėmis sąlygomis.

Kas liečia privačius asmenis, kurie teikia paskolos iš privačių žmonių, pirmiausia būtina žinoti, kad besiskolinantys retai kada žinoti su kuo turi reikalą. Pavyzdžiui, kai kurie apsimetėliai kreditoriai nurodo, kad suteikia paskolas net ir nemokiems asmenims. Patys pagalvokite – kas gali skolinti pinigus pažeidžiant įstatymus?

Tokie šūkiai, kurie agituoja neatsakingą skolinimą, tik parodo, kad tie asmenys iš tikrųjų pinigų neskolina, o tik siekia atkreipi dėmesį tų, kurie yra sunkioje padėtyje. Jie tuo naudojasi. Blogiausia tai, kad tokie sukčiai sugeba pasipelnyti iš neišmanančių žmonių. Vienas pagrindinių pasipelnymo būdų – kredito paraiškos nagrinėjimo mokestis.

Paskolos iš žmonių grynais ar pagal vekselį yra itin rizikingos

Turbūt jau teko domėtis paskolomis iš privačių asmenų, todėl žinote, kad jie reikalauja kažkokio mokesčio, kuris neva skirtas kredito paraiškos nagrinėjimui ir informacijos patikrinimui. Esmė tame, kad tas mokestis gali siekti nuo kelių eurų iki kelių šimtų – priklausomai nuo norimos paskolos dydžio.

Paprasčiausiai, jūs pervesite neva tą „mokestį“ ir lauksite kol sukčius patikrins jūsų mokumą. Jis net netikrinęs pasakys, kad jūs esate nemokūs. Jis jūsų pinigus pasiims ir negrąžins, o jūs niekam negalėsite pasiskųsti. Juk jūs paslaugos nepirkote – mokėjote tik nustatytą mokestį už duomenų tikrinimą, tai nebuvo garantija gauti paskolą.

Kiti privatūs asmenys gali paskolinti pinigų, bet ne visada viskas vyksta saugiai. Skolindamiesi su vekseliu, jūs rizikuojate daug kuo. Tada skolos yra išieškomos žymiai greičiau – kreditoriui nereikia vykt į teismą, jis viską gali iškart daryti su antstolio pagalba.

Pirma paskola nemokamai